Witaj w portalu wktorymbanku.pl!

W Polsce funkcjonuje kilkadziesiąt banków komercyjnych i kilkaset spółdzielczych. Oferują różnego rodzaju produkty – konta, kredyty, lokaty itd. Aktywnie konkurują między sobą o klienta i starają się kusić różnymi promocjami, a jednocześnie tak konstruują swoje produkty, żeby jak najwięcej zarabiać. Jak odnaleźć się w tym gąszczu ofert, żeby wybrać tą najlepszą dla siebie i nie dać się złapać w żadną pułapkę?

Naszym zdaniem, najlepiej jest jak dowiedzieć się jak najwięcej o danym produkcie i dobrze zastanowić się nad swoimi potrzebami i możliwościami. Dlatego właśnie powstała ta strona. Chcielibyśmy pomóc Ci w świadomym wyborze najlepszej oferty bankowej. W tym celu przygotowaliśmy krótkie wskazówki oraz szersze poradniki dotyczące wyboru produktów bankowych. Dodatkowo, we wpisach na blogu opisujemy konkretne aspekty usług bankowych i staramy się pomóc zrozumieć Ci jak funkcjonują oferty bankowe.

Kim jesteśmy?

Nie mamy patentu na wiedzę o funkcjonowaniu i ofertach banków, ale uważamy że coś wiemy :). Pracujemy w branży finansowej (ale nie w banku), skończyliśmy różne studia (w tym ekonomiczne i prawnicze), ale przede wszystkim staramy się rzetelnie analizować produkty bankowe i dobrze zrozumieć jak działają banki. Chcemy także dzielić się naszą wiedzą, żeby pomóc Ci w rozsądnym wyborze. Jeśli masz jakieś pytania, zachęcamy do kontaktu:

kontakt@wktorymbanku.pl

Ważne zastrzeżenia:
  • nie jesteśmy ani bankiem, ani pośrednikiem, ani doradcą finansowym;
  • korzystając z prezentowanych przez nas ofert i linków nie będziesz ponosić dodatkowych opłat;
  • jeśli skorzystasz z naszych linków, możemy dostać niewielką prowizję, bardzo się jednak staramy, żeby nie wpływało to na kolejność w rankingu;
  • staramy się pomóc Ci w wyborze, ale nie ponosimy odpowiedzialności za Twoje decyzje finansowe;
  • wszelkie treści zawarte na portalu wktorymbanku.pl są objęte prawami autorskimi, nie można ich kopiować bez naszej wiedzy i zgody;
  • treści zawarte na portalu wktorymbanku.pl nie stanowią rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).