Konto w pełni – Eurobank

eurobank konto w pelni

Konto w Pełni to flagowa oferta konta osobistego w Eurobanku. W ramach tej oferty uzyskasz w miarę tanie i sensowne konto osobiste z dwoma bardzo tłustymi bonusami. Konto w Pełni w ofercie Eurobanku zastąpiło całkiem kiedyś popularne, choć niestety drogie Konto Active.

Po pierwsze, zakładając Konto w Pełni uzyskasz możliwość założenia lokaty „Na Dobry Początek”. Jest to dość łakomy kąsek, ponieważ oferuje 3,0% na 3M do 100 tys. PLN, po spełnieniu dość prostych warunków odnośnie aktywności na koncie osobistym.

Po drugie, Eurobank oferuje najwyższy (przynajmniej teoretycznie) program moneyback. Możesz uzyskać zwrot nawet do 60 PLN miesięcznie. Zwracane jest 5% wydatków na określone kategorie wydatków. Więcej szczegółów znajdziesz poniżej.

Konta w Eurobanku są objęte systemem gwarantowania depozytów przez BFG do wysokości równowartości 100 tys. EUR. Do sumy depozytów danego klienta zaliczają się wszystkie środki na wszystkich kontach danego klienta w Eurobanku.

>>> Załóż Konto w Pełni w Eurobanku<<<

 

Konto w Pełni – kluczowe warunki

Założenie i prowadzenie konta
 • 0 PLN za założenie i prowadzenie, bezwarunkowo
Przelewy PLN
 • 0 PLN za standardowe przelewy online i mobilne;
 • 7 PLN za standardowe przelewy zlecane w placówkach i 2 PLN jeśli telefonicznie;
 • 3 PLN za przelew natychmiastowy (do 3 tys. PLN)
Przelewy w walucie obcej
 • 5 PLN za przelew SEPA (20 PLN w placówce);
 • 0,25% wartości transakcji, min. 30 PLN, max. 200 PLN online (w placówce min. 50 PLN) – przelewy walutowe inne niż SEPA;
Karta debetowa
 • MasterCard/Visa zbliżeniowa lub MasterCard Prestige (wtedy 8 PLN/msc);
 • 0 PLN za obsługę karty, jeśli wykonasz transakcje o wartości min. 400 PLN miesięcznie (inaczej 4,90 PLN/msc);
 • 0 PLN za kartę spersonalizowaną oraz dodatkową kartę do konta;
 • 8 PLN za płatności za granicą (w innej walucie niż PLN);
 • 3% opłata za przewalutowanie;
 • wszystkie transakcje bezgotówkowe związane z hazardem (kasyna, bukmacherzy, itd.) – 3%, min. 9,95PLN;
Bankomaty
 • 0 PLN za każdą wypłatę kartą w bankomatach Eurobanku oraz za każdą wypłatę powyżej 100 PLN we wszystkich bankomatach w Polsce;
 • 1,90 PLN za wypłatę poniżej 100 PLN w bankomatach poza Eurobankiem;
 • 8 PLN za wypłatę za granicą i w walucie innej niż PLN;
 • 0 PLN za wypłaty cashback;
 • 0 PLN za sprawdzenie salda we wszystkich bankomatach;
Płatności mobilne
Google Play;
Apple Pay;
BLIK
Inne opłaty
 • 0 PLN za korzystanie z usługi polecenia zapłaty lub zlecenia stałe;
 • 0 PLN za wpłatę/wypłatę w oddziale oraz wpłaty do wpłatomatu;
 • zamknięcie konta w ciągu 90 dni od założenia – 5 PLN;
 • wszystkie transakcje bezgotówkowe związane z hazardem (kasyna, bukmacherzy, itd.) – 3%, min. 9,95PLN;

Funkcjonalności Konta w Pełni

Konto w Pełni oferuje standardowe funkcjonalności bez nadmiernych szaleństw – bankowość elektroniczna i mobilna. Bankowość mobilna jest w miarę rozwinięta, oferując możliwość mobilnej weryfikacji przelewów zlecanych online. Dodatkowo zakładając konto, możesz łatwo uzyskać limit kredytowy do 600 PLN, przy dość rozsądnym RRSO w wysokości 10,5%.

Poza bardzo atrakcyjnymi bonusami opisanymi poniżej, można też zwrócić uwagę na Lokatę Mobilną na start, na której można uzyskać oprocentowanie na poziomie 3,0%, aczkolwiek tylko do 10 tys. PLN. Jest ona dostępna przez 30 dni od aktywacji bankowości mobilnej.

Dodatki i promocje

Lokata na Dobry Początek

Lokata na Dobry Początek to obecnie jedna z najciekawszych ofert lokat. Pozwala ulokować do 100 tys. PLN na 3 miesiące na 3,0%, natomiast takie oprocentowanie jest możliwe po spełnieniu dodatkowych warunków:

 • po pierwsze, w okresie posiadania lokaty, możesz zapewnić (1) min. 2 wpływy na konto osobiste w wysokości min. 1500 PLN każdy oraz (2) dokonać min. 9 transakcji kartą na dowolną kwotę, LUB
 • po drugie, w okresie posiadania lokaty zapewnić min. 1 wpływ z tytułu wynagrodzenia lub innego stałego tytułu (emerytura, renta, umowa cywilnoprawna, 500+);

Jeśli żaden z tych warunków nie zostanie spełniony, oprocentowanie będzie wynosiło 2,5%, czyli też nie najgorzej. Rozliczenie podniesienia do 3,0% nastąpi w ciągu 5 dni roboczych od zakończenia lokaty.

Promocja jest ważna do 30.11.2018 i jest skierowana tylko do nowych klientów, czyli takich, którzy nie mieli konta w Eurobanku w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Program moneyback Codziennie Zyskuję

W ramach promocji moneyback, możesz uzyskać do 60 PLN miesięcznie premii. Wysokość premii jest obliczana jako 5% od wartości transakcji kartą w danym miesiącu poniesione na określone kategorie wydatków (według kodu akceptanta):

 • podróże (linie lotnicze, koleje i autobusy, ale nie lokalne ani podmiejskie, wypożyczalnie samochodów, hotele);
 • rozrywkę (kino, teatr, muzea, kluby bilardowe, kręgielnie);
 • wyjścia z domu (restauracje, puby, bary itd.);
 • sport (basen, klub fitness, szkoły tańca, itd.);
 • urodę (SPA, masaże, salony kosmetyczne);

Dokładna lista znajduje się w regulaminie.

Aby wziąć udział w promocji w danym miesiącu trzeba spełnić dość prosty warunek aktywności: (1) przelać min. 1500 wpływów zewnętrznych na konto lub (2) uzyskać wpływ min. 500 PLN z tytułu stałego (wynagrodzenie, umowy cywilnoprawne, renta, emerytura, 500+).

Jeśli chcesz uzyskać maksymalny bonus 60 PLN miesięcznie, musisz wydać 1200 PLN miesięcznie. Liczy się aktywność łącznie na koncie – niezależnie od liczby kart, a premia nie jest naliczana od transakcji kartą pełnomocnika do konta. Jeśli spełnisz warunki, premia zostanie przekazana do 20. dnia kolejnego miesiąca.

Na koniec jedna bardzo istotna informacja – promocja nie ma określonej daty zakończenia. W efekcie możesz liczyć na 60 PLN premii co miesiąc, w teoretyczna nieskończoność (kiedyś bank tę promocję skończy, chociaż trwa ona już od co najmniej 2 lat).

Regulamin promocji

Jak założyć konto?

Aby założyć Konto w Pełni możesz skorzystać z linku poniżej.

>>> Załóż Konto w Pełni w Eurobanku <<<

Po wypełnieniu wniosku online, w ciągu do 3 dni przyjedzie do Ciebie kurier z umową do podpisania i kartą do konta. Numer PIN uzyskasz osobną przesyłką.

 

eurobank jak założyć

Konto w Pełni w Eurobanku – nasza opinia

Konto w Pełni samo w sobie nie wyróżnia się niestandardowymi opcjami, nie ma możliwości zintegrowania go z ciekawymi narzędziami do inwestowania lub systematycznego oszczędzania. Ma jednak dwa, naprawdę solidne bonusy, czyli moneyback do 60 PLN miesięcznie i lokata na dobry początek. Z tego powodu w naszej ocenie to konto ciekawe dla „wyjadaczy wisienek” i ogólnie osób szukających ciekawych bonusów, nie mających problemu z częstymi zmianami konta. Jeśli szukasz jednego konta na długie lata, to może być dobra opcja, aczkolwiek byćmoże znajdziesz lepsze w naszym rankingu.

Największe plusy? Po pierwsze lokata na dobry początek, po drugie program moneyback.

Minusy? Jeśli ekscytują Cię płatności mobilne, nie polecamy konta w Eurobanku – nie ma żadnej opcji. Poza tym, raczej nie jest to opcja dla osób korzystających z płatności walutowych i podróżujących za granicę.

Jeśli chcesz zobaczyć inne konta osobiste, sprawdź nasz ranking kont osobistych.