Konto dla Ciebie – Credit Agricole

konto credit agricole

Konto dla Ciebie to podstawowe konto osobiste oferowane przez Credit Agricole. Konto jest darmowe w standardowym zakresie pod warunkiem, że będzie z niego korzystać. Wymagany jest wpływ min. 1000 PLN i jedna transakcja kartą lub BLIK miesięcznie. Jeśli spełnisz ten warunek, będzie dobrze 🙂 Jeśli nie, poszukaj innej opcji, opłaty za prowadzenie i użytkowanie karty będą niemałe.

Wraz z Kontem dla Ciebie uzyskasz dostęp do dość szerokiego zakresu usług, zapewniających komfort korzystania z konta bankowego. Bank Credit Agricole zaoferuje Ci zazwyczaj przyzwoite opcje oszczędnościowe, program oszczędzania zaokrągleń i inne dość popularne opcje. Warto sprawdzić tę ofertę.

Konto dla Ciebie występuje także w wariantach dodatkowych. Konto dla Ciebie GO! to oferta, dla osób pomiędzy 13 a 18 rokiem życia, w której praktycznie wszystko jest za darmo. Move! to opcja jeśli masz pomiędzy 18. a 27. lat, która jest darmowa pod warunkiem wykonywania min. 1 transakcji kartą lub BLIK miesięcznie. Jest też oferta Konta dla Ciebie VIP, która jest pozycjonowana jako oferta Premium. Aby była darmowa musisz zapewnić wpływy na poziomie co najmniej 10 tys. PLN miesięcznie lub trzymać w banku min. 200 tys. PLN. Oczywiście wtedy wszystko jest darmowe i możesz uzyskać kartę Platinium, ale prawdę mówiąc trudno znaleźć jakiś szczególne przewagi nad wersją podstawową Konta dla Ciebie.

Dla nowych klientów Credit Agricole, przygotowano promocję na Rachunku Oszczędzam – 3,0% dla środków do 50 tys. PLN na 4 miesiące oraz premię 200 zł za przeniesienie konta i aktywność. Więcej szczegółów poniżej.

Konta w Credit Agricole są objęte systemem gwarantowania depozytów przez BFG do wysokości równowartości 100 tys. EUR. Do sumy depozytów danego klienta zaliczają się także środki na wszystkich kontach danego klienta w banku.

>>> Załóż Konto dla Ciebie w Credit Agricole<<<

 

Konto dla Ciebie – kluczowe warunki

Założenie i prowadzenie konta
 • 0 PLN za założenie i prowadzenie, jeśli wpływy min. 1000 PLN i min. 1 transakcja kartą lub BLIK miesięcznie, inaczej 7 PLN miesięcznie;
Przelewy PLN
 • 0 PLN za standardowe przelewy online i mobilne;
 • 10 PLN za standardowe przelewy zlecane w placówkach i telefonicznie
 • 7 PLN za przelew natychmiastowy;
Przelewy w walucie obcej
 • 10 PLN za przelew SEPA;
 • 0,25% wartości transakcji, min. 40 PLN, max. 250 PLN online – przelewy walutowe inne niż SEPA;
Karta debetowa
 • MasterCard lub Visa zbliżeniowa;
 • 0 PLN za obsługę karty posiadacza konta, jeśli wpływy min. 1000 PLN i min. 1 transakcja kartą lub BLIK miesięcznie, inaczej 9 PLN miesięcznie;
 • 10 PLN za personalizację karty;
 • 4% za przewalutowanie;
Bankomaty
 • 0 PLN za wypłatę kartą lub BLIK w bankomatach w oddziałach Credit Agricole;
 • 0 PLN w pozostałych bankomatach, jeśli wpływy min. 1000 PLN i min. 1 transakcja kartą lub BLIK miesięcznie, inaczej 5 PLN za każdą wypłatę;
 • 10 PLN za wypłatę za granicą z bankomatów;
 • 0 PLN za wypłaty cashback;
 • 5 PLN za sprawdzenie salda we wszystkich bankomatach;
Płatności mobilne
Google Play;
Apple Pay;
BLIK
Inne opłaty
 • 0 PLN za korzystanie z usługi polecenia zapłaty lub zlecenia stałe (10 PLN jeśli ustanawiane w oddziale);
 • 10 PLN za wpłatę/wypłatę w oddziale;

Funkcjonalności Konta dla Ciebie

Konto dla Ciebie oferuje pełen standardowy pakiet tego, czego można oczekiwać od sensownego konta osobistego. Czyli np. przyzwoita aplikacja mobilna z BLIKiem. Na uwagę zasługuje kilka dość ciekawych opcji dodatkowych. Może nic niesamowitego, ale może być przydatne:

Po pierwsze, CA Saver, czyli program wspierający oszczędzanie. Możesz wybrać tę opcje i zaokrąglenie do każdej płatności kartą będzie odkładane na konto oszczędnościowe.

Po drugie, karta wielowalutowa. Jeśli założysz w CA konto walutowe (1 PLN miesięcznie za prowadzenie) , korzystając z jednej karty będziesz mógł/a uzyskać dostęp do danej waluty, bez konieczności przewalutowania. Za stałą stawkę 7 PLN miesięcznie możesz też mieć bezprowizyjny dostęp do bankomatów na całym świecie. O ile w wersji bazowej, konto dla Ciebie nie jest szczególnie kuszące dla osób dużo podróżujących, to jednak te drobne modyfikacje powodują, że jest to ciekawa propozycja.

Po trzecie, w swojej aplikacji mobilnej, CA regularnie oferuje dość ciekawe lokaty mobilne. Czasami można znaleźć dobre oprocentowanie na takich lokatach. Poza tym, wszystko raczej w standardzie.

Dodatki i promocje

Rachunek Oszczędzam – 3,0% do 50 tys. PLN na 4 miesiące

Od pewnego czasu konto osobiste w Credit Agricole promowane jest przy pomocy konta oszczędnościowego. Rachunek Oszczędzam – tak się nazywa to konto, w wersji bez promocji oprocentowany jest na dość niskim poziomie. Jednak przez pierwsze 4 miesiące od założenia konta, oprocentowanie będzie wynosiło 3,0%. Z promocji można skorzystać w zakresie środków do 50 tys. PLN. Pozostałe środki będą oprocentowane na zasadach ogólnych.

Premia do 200 PLN

Możesz uzyskać 200 PLN na jeśli:

 1. skorzystasz z procedury przeniesienia konta (zobacz o co chodzi – jak przenieść konto?) oraz
 2. zapewnisz min. 1000 PLN wpływów przez 3 kolejne miesiące;

Jeśli zapewnisz wpływy w wysokości min. 1000 zł przez 3 miesiące, wtedy dostaniesz 100 zł premii.

Promocja trwa do 30.04.2020.

Regulamin promocji.

Premia za płatności mobilne do 200 PLN

Możesz uzyskać kolejne 200 PLN, a dokładnie do 16,67 zł przez 12 kolejnych miesięcy za płatności mobilne:

– 5% wartości płatności za pomocą BLIK, Apple Pay, Google Pay i innych za pomocą telefonu, ale nie więcej niż 16,67 miesięcznie przez 12 miesięcy.

Promocja trwa do 30.04.2020.

 

Jak założyć konto?

Aby założyć Konto dla Ciebie możesz skorzystać z linku poniżej. Przygotuj dokument tożsamości, ponieważ potrzebny będzie jego skan lub zdjęcie.

>>> Załóż Konto dla Ciebie w Credit Agricole<<<

Po wypełnieniu wniosku, oddzwoni do Ciebie konsultant CA w celu potwierdzenia danych, a następnie kurier dostarczy Ci umowę do podpisania.

 

credit agricole jak założyć

Konto dla Ciebie w Credit Agricole – nasza opinia

Konto w Credit Agricole, jeśli chodzi o opłaty i prowizje raczej nie odbiega od rynkowego standardu. Jeśli aktywnie korzystasz z konta, będziesz mieć standardowy pakiet za darmo. Do tego kilka niewielkim “bonusów”, dobra aplikacja mobilna i rozsądne oferty oszczędnościowe. Raczej nie ma się do czego mocno przyczepić.To konto jest po prostu ok.

Największe plusy? Po pierwsze, konto jest w zasadzie za darmo jeśli spełnisz warunek. Poza tym, konto oszczędnościowe i czasami ciekawe oferty lokat.

Minusy? Trzeba pilnować warunku darmowości. Może nie jest trudny, ale kara jeśli się zagapisz dość spora.

Jeśli chcesz zobaczyć inne konta osobiste, sprawdź nasz ranking kont osobistych.