Duet Lokat – Toyota Bank [PROMOCJA ZAKOŃCZONA]

toyota duet lokat

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Duet Lokat w Toyota Banku - w skrócie

 • Można uzyskać 140 PLN lub 70 PLN premii za założenie dwóch lokat dla odpowiednio nowych i obecnych klientów Toyota;
 • Aby skorzystać z promocji należy:
  1. zarejestrować się w promocji;
  2. założyć (lub mieć) Konto Jedyne oraz dwie lokaty: Lokatę Sprint (2,5% na 6M) oraz Lokatę Plus (2,0% na 9M) – łącznie minimum 8.000 PLN;
  3. utrzymać lokaty przez minimum 90 dni, a Konto Jedyne aż do wypłaty premii 23.08.2018.
 • Dodatkowo w ramach programu poleceń można uzyskać do 200 PLN, po 50 PLN za polecenie promocji do maksymalnie 4 osób.
 • Maksymalny zwrot z promocji to 5,4% po podatku, przy założeniu maksymalnej premii i minimalnej kwoty na lokatach, czyli 8.000 PLN (ekwiwalent rocznego oprocentowania przed podatkiem 6,75%).
 • Z promocji można skorzystać do 27.03.2018.

>> Weź udział w promocji <<<

Kluczowe warunki

W ramach promocji Duet Lokat, bardzo łatwo można uzyskać 140 PLN (dla nowych klientów Toyota Bank) lub 70 PLN (do obecnych klientów). Wymaga to założenia Konta Jedynego (szczegółowy opis nieco niżej) oraz dwóch lokat – Lokaty Sprint na 180 dni oraz Lokaty Plus na 9 miesięcy. Konto Jedyne co do zasady kosztuje 2,49 PLN miesięcznie, można jednak się zwolnić z tej opłaty wykonując transakcje kartą na 400 PLN. Jesli utrzymasz Konto Jedyne do 25.01.2019 uzyskasz zwrot 20 PLN (równowartość 8-miesięcznej opłaty).

Lokaty oprocentowane są zupełnie przyzwoicie – zwłaszcza Lokata Sprint, która oferuje 2,5% na 6 miesięcy (obecnie poziom dobrych ofert w innych bankach). Nieco mniej, bo 2,0% w skali roku uzyskasz na lokacie 9-miesięcznej Lokata Plus. Lokaty trzeba założyć na odpowiednio co najmniej 3.000 i 5.000 PLN. Daje to łącznie kwotę inwestycji 8.000 PLN przez częściowo 6, a częściowo 9 miesięcy.

W zamian za to można dostać 70 lub 140 PLN oraz przy odrobinie wysiłku i np. zaangażowaniu rodziny dodatkowe 50 PLN za każdą osobę, która również weźmie udział w promocji i przy rejestracji poda kod polecający wygenerowany przez Ciebie.

Aby wziąć udział w promocji trzeba się pospieszyć – czas na rejestrację upływa 27.03.2018. Natomiast później będziesz miał/a nieco więcej czasu na założenie odpowiednich produktów w Toyota Banku – do 16.04.2018.

Nowy klient to taki, który nie ma i nie miał w okresie od 1.07.2016 do 13.03.2018 Konta Jedynego w Toyota Banku. Obecny klient to taki, który ma obecnie Konto Jedyne i założył/a je w ramach jednej z wcześniejszych akcji promocyjnych (lista w regulaminie). Jeśli miałeś/aś Konto Jedyne w powyższym okresie, ale z niego zrezygnowałeś/aś – bank się obraził i nie weźmiesz udziału w promocji ;(.

Organizatorem promocji jest Agora SA (jeśli to dla kogoś problem, polecamy sentencję – pecunia non olet ;)) w partnerstwie z Toyota Bankiem. W promocji mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie, mieszkające w Polsce i mające pełną zdolność do czynności prawnych, a nie mogą wziąć udziału pracownicy Toyota Banku.

Jak skorzystać z promocji?

Nowy klient

Jeśli jesteś nowym klientem (czyli nie masz i nie miałeś/aś Konta Jedynego w Toyota Banku od 1.07.2016) musisz wykonać następujące kroki:

 1. Zarejestrować się na stronie promocji duetlokat3.zpremia.pl do 27.03.2018. Przy rejestracji musisz podać swoje imię, nazwisko, nr telefonu i adres e-mail, czyli w sumie nie tak dużo. Dodatkowo musisz wyrazić zgody marketingowe (bez tego nie można wziąć udziału w promocji).
 2. Założyć Konto Jedyne. Po rejestracji przejdziesz do strony aplikacji. Na samym dole wybierz opcję “Nie mam Konta Jedynego” i przejdź za pośrednictwem linku na stronę banku – od razu przekieruje Cię na stronę wniosku. W ciągu 4 dni roboczych skontaktuje się z Tobą bank i umówi kuriera na podpisanie wniosku. Po podpisaniu powinieneś/aś otrzymać SMS z potwierdzeniem od banku. Od tego czasu masz dostęp do systemu bankowości elektronicznej Toyota Banku.
 3. Założyć lokaty. Do 16.04.2018 w systemie bankowości elektronicznej musisz założyć co najmniej 1 Lokatę Sprint na 180 dni (min. 3.000 PLN) i co najmniej 1 Lokatę Plus na 9 miesięcy (min 5.000 PLN). Opisy lokat znajdziesz poniżej.
 4. Utrzymać lokaty co najmniej przez 90 dni, a Konto Jedyne do 23.08.2018.
 5. Odebrać premię. Informację o zakwalifikowaniu do promocji otrzymasz mailowo. Po otrzymaniu powiadomienia, ale do 10.08.2018 musisz ponownie zalogować się w aplikacji duetlokat2.zpremia.pl i uzupełnić swoje dane osobowe, a przede wszystkim podać numer Konta Jedynego w Toyota Banku, na które ma wpłynąć premia.
 6. Ściągnij i zapisz na dysku lub wydrukuj sobie regulamin promocji, na wypadek jakbyś zapomniał/a szczegółów powyżej.

Obecny klient

Jeśli jesteś obecnym klientem (czyli masz Konto Jedyne w Toyota Banku założone w ramach jednej z wcześniejszych akcji promocyjnych – lista w regulaminie) musisz wykonać następujące kroki:

 1. Zarejestrować się na stronie promocji do 27.03.2018. Przy rejestracji musisz podać swoje imię, nazwisko, nr telefonu i adres e-mail, czyli w sumie nie tak dużo. Dodatkowo musisz wyrazić zgody marketingowe (bez tego nie można wziąć udziału w promocji). Musisz mieć także aktualne zgody marketingowe złożone w banku przy wcześniejszej rejestracji.
 2. Założyć lokaty. Do 16.04.2018 w systemie bankowości elektronicznej musisz założyć co najmniej 1 Lokatę Sprint na 180 dni (min. 3.000 PLN) i co najmniej 1 Lokatę Plus na 9 miesięcy (min 5.000 PLN). Opisy lokat znajdziesz poniżej. Uwaga! Na lokaty musisz wpłacić nowe pieniądze, powyżej łącznego salda w banku na 13.03.2018. Liczą się tylko środki, o które powiększysz łączne saldo depozytów w Toyota Banku na ten dzień.
 3. Utrzymać lokaty co najmniej przez 90 dni, a Konto Jedyne do 23.08.2018.
 4. Odebrać premię. Informację o zakwalifikowaniu do promocji otrzymasz mailowo. Po otrzymaniu powiadomienia, ale do 10.08.2018 musisz ponownie zalogować się w aplikacji duetlokat2.zpremia.pl i uzupełnić swoje dane osobowe, a przede wszystkim podać numer Konta Jedynego w Toyota Banku, na które ma wpłynąć premia.
 5. Ściągnij i zapisz na dysku lub wydrukuj sobie regulamin promocji, na wypadek jakbyś zapomniał/a szczegółów powyżej.

Program poleceń – dodatkowe 200 PLN

Dodatkowo, poza podstawową premią, możesz uzyskać także 50 PLN za każdą osobę, która weźmie udział w promocji z Twojego polecenia na zasadach dla Nowego klienta (czyli nie jest obecnym klientem). Takich osób może być maksymalnie 4, więc maksymalna kwota premii dodatkowej to 200 PLN. Sam/a też musisz spełniać warunki promocji i wziąć w niej udział. Jak skorzystać z premii dodatkowej:

 1. Wygenerować kod polecający. W aplikacji na stronie promocji musisz wygenerować 8-znakowy kod polecający i przekazać go osobie, której polecasz promocję.
 2. Trzymać kciuki za osobę, której polecasz. Osoba, która otrzymała kod musi go (wraz z danymi osobowymi polecającego podanymi przy rejestracji – imię, nazwisko, e-mail) podać w aplikacji, przed złożeniem wniosku o Konto Jedyne.
 3. Odebrać premię. Premia dodatkowa powinna wpłynąć razem z premią podstawową.

 

>> Weź udział w promocji <<<

 

Produkty, które trzeba założyć

1) Konto Jedyne

Konto Jedyne to klasyczne konto osobiste. Nie wiąże się ono z dużymi kosztami, a przede wszystkim może być darmowe, jeśli będziesz z niego aktywnie korzystać. Kluczowe warunki to:

 • Opłata z prowadzenie konta – 2,49 PLN miesięcznie. Zostanie ona zwrócona, jeśli wykonasz w miesiącu transakcje kartą o wartości co najmniej 400 PLN.

W związku z kontrowersjami odnośnie tego warunku w poprzedniej edycji promocji, zmieniono regulamin. Zgodnie z obecnym brzmieniem można odzyskać 20 PLN zwrotu opłaty za używanie konta. Wymaga to spełnienia warunków promocji (i utrzymania lokat do końca) oraz utrzymania konta Jedynego do 25.01.2019, kiedy to taki zwrot zostanie dokonany. 20 PLN to równowartość 8 miesięcy opłat, więc nie jest to zwrot pełnej kwoty, ale jej większości.

 • Wydanie i używanie karty jest bezpłatne (chyba, że chodzi o kartę dodatkową – wtedy 2,5 PLN/msc).
 • Przelewy przez Internet, poza przelewami do Urzędu Skarbowego (3 PLN) są bezpłatne. Potwierdzane są tokenem (lub obsługa SMS za 5 PLN miesięcznie).
 • Tylko pierwsze 3 wypłaty z bankomatu są darmowe. Czwarta i każda kolejna wypłata w miesiącu w dowolnym krajowym bankomacie kosztuje 4,5 PLN. Wypłaty zagranicą lub walutowe kosztują 3% i minimum 10 PLN.
 • Więcej szczegółów w tabeli opłat i prowizji.

2) Lokata Sprint na 180 dni

Oprocentowanie 2,5%
Czas trwania 6 miesięcy
Kwota 3.000 – 18.000 PLN
Inne kluczowe warunki
 • można założyć do 10 lokat (do 180 tys. PLN);
 • utrata odsetek w razie zerwania;

Oprocentowanie Lokaty Sprint – 2,5% na 6 miesięcy to bardzo konkurencyjna oferta jeśli chodzi o duże kwoty, lub nieco dłuższy okres trwania lokaty. Konkurencyjne, lepiej oprocentowane produkty są zazwyczaj na krótszy termin (3M) i można je założyć tylko raz (Lokata HIT oraz Lokata Bezkarna w BGŻ Optima – ranking lokat).  Dla porównania konta oszczędnościowe, które pozwalają ulokować większe kwoty niż najwyżej oprocentowane lokaty, np. w Millennium, Getinie i ING są obecnie oprocentowane na poziomie 2,5-2,7% (ranking kont oszczędnościowych).

Trzymając na tej lokacie 3 tys. PLN można zarobić przez 6 miesięcy 30,38 PLN. Inwestując maksymalną możliwą kwotę – 18 tys. PLN, można zarobić przez 6 miesięcy nawet 182,25 PLN. Oczywiście przy maksymalnym wykorzystaniu promocji i założeniu 10 lokat na łącznie 180 tys. PLN, można zarobić nawet 1.822,5 PLN.

3) Lokata Plus na 9 miesięcy

Oprocentowanie 2,0%
Czas trwania 9 miesięcy
Kwota od 5.000 PLN
Inne kluczowe warunki
 • utrata odsetek w razie zerwania (bank wypłaca 0,1% należnych odsetek)

Lokata Plus na 9 miesięcy do niezbyt konkurencyjna oferta, o ile jeszcze nie wykorzystałeś/aś w pełni promocji lokat i kont oszczędnościowych w innych bankach. 2,0% to trochę poniżej poziomu, na którym jest już dość sporo dobrych alternatyw (czyli 2,5%). Dodatkowo, czas trwania lokat – 9 miesięcy oznacza dość długie zamrożenie środków i ryzyko utraty lepszych okazji. Ponieważ jednak trzeba ją założyć aby skorzystać z promocji – rozważ założenie jej na najmniejszą kwotę, czyli 5.000 PLN. Jeśli masz bardzo dużo środków, albo nie chcesz szukać lepszych ofert dla niewiele wyższego oprocentowania, 2,0% to też nie jest źle.

Trzymając na tej lokacie 5 tys. PLN można zarobić przez 9 miesięcy 60,75 PLN. Nie ma maksymalnej kwoty lokaty, ale trzymając na niej 100 tys. PLN, zarobisz 810 PLN.

Ważne dokumenty

Regulamin promocji

Duet Lokat w Toyota Banku – nasza opinia

Oferta Duet Lokat w Toyota Banku to bardzo dobra promocja i szczególnie łakomy kąsek dla tych, którzy lubią uzyskać premię w gotówce od banku. Jeśli interesuje Cię maksymalizacja zwrotu, załóż po prostu lokaty na minimalne kwoty. Możesz także odpuścić wykręcanie obrotów kartą na Koncie Jedynym (zapłacisz wtedy 2,49 PLN. miesięcznie, czyli łącznie ok. 20 PLN jeśli zrezygnujesz z konta po uzyskaniu premii; możesz też poczekać do stycznia 2018 i wtedy odzyskać 20 PLN z premii).

Alternatywnie, 2,5% na 6 miesięcy w Lokacie Sprint to jest przyzwoita oferta. Jeśli nie lubisz często mieszać w swoich oszczędnościach, możesz tak ulokować dość dużą kwotę, a przy okazji zgarnąć trochę pieniędzy z premii.

Jeśli chcesz zobaczyć inne lokaty, sprawdź nasz ranking lokat.

Lokaty w Toyota Banku są objęte systemem gwarantowania depozytów przez BFG do wysokości równowartości 100 tys. EUR. Do sumy depozytów danego klienta zaliczają się także środki na wszystkich kontach danego klienta w banku.