Program Mastercard Bezcenne Chwile (Priceless Specials)

mastercard-bezcenne-chwile

Zarówno banki, jak i instytucje odpowiedzialne za dystrybucję kart płatniczych chętnie organizują programy lojalnościowe, dzięki którym klienci korzystając z kart, mają możliwość zdobywania punktów, które później są w stanie wymienić na atrakcyjne nagrody. Tego typu akcje w skuteczny sposób promują nowoczesne rozwiązania polegające na korzystaniu z bezgotówkowych transakcji we wszystkich punktach handlowo-usługowych. Powyżej i na stronie programu (link na dole strony) sprawdzisz jakie banki są w programie – oczywiście o ile wybierzesz kartę Mastercard. Tutaj sprawdzisz analizy kont w tych bankach.

Czym jest program Mastercard Bezcenne Chwile

Program Mastercard Bezcenne Chwile jest kontynuacją wcześniej organizowanego programu Mastercard Priceless Specials. Jest to program lojalnościowy skierowany do klientów posiadających karty Mastercard oraz Maestro. W momencie rejestracji, na stronie programu musisz podać numer swojej karty. Na tej podstawie zweryfikowane będzie, czy możesz być uczestnikami programu. Po udanej akceptacji naszego wniosku o dołączenie nie pozostaje nam nic innego jak tylko korzystanie z karty podczas zakupów. Za każde zakupy na nasze konto w programie zostaną naliczone nam punkty. Jeszcze na etapie rejestracji wybierasz jedną z dostępnych nagród, do której chcesz dążyć. Każde zakupy wykonane kartą Mastercard przybliżają nas do uzbierania liczby punktów, które będziemy mogli wymienić na naszą wymarzoną nagrodę.

W jaki sposób można uzyskiwać punkty w ramach programu

Zgodnie z regulaminem promocji, za każde 50 złotych zapłacone kartą Mastercard na terenie Polski daje nam 1 punkt. W momencie, gdy 50 złotych wydamy w restauracji, barze, lub innym obiekcie gastronomicznym, na nasze konto trafi 5 punktów. Najbardziej jednak dla uczestników opłacalne jest wykonywanie transakcji u konkretnych partnerów, u których za płatność zainkasujemy większą ilość punktów. Za każde 5 złotych wydane u między innymi takich partnerów jak Komfort, Empik, HBO GO, Decathlon otrzymujemy 2 punkty. W przypadku zakupów w miejscach takich jak iSpot oraz New Balance, za 5 złotych wydane inkasujemy 5 punktów. Natomiast jeżeli wybieramy się do takich miejsc jak The North Fish, Wojas, TimeTrend czy Storytel, za 5 złotych uzyskujemy aż 8 punktów. Lista wszystkich partnerów jest dostępna na stronie programu lojalnościowego.

By w jeszcze szybszym tempie uzbierać wymarzoną liczbę punktów, Mastercard organizuję również promocje specjalnie. Zgodnie z nimi za większą płatność i jednego ze specjalnych partnerów, otrzymujemy na swoje konto sporą liczbę punktów. Przykładem może być Cinema City, gdzie za transakcje na kwotę minimum 35 złotych, otrzymasz 400 punktów. Jeżeli w sieci W.Kruk dokonasz zakupu na minimum 400 złotych, zgarniemy aż 3000 punktów. Informacje o wszystkich akcjach specjalnych również jest dostępna na stronie internetowej programu lojalnościowego.

Jakie nagrody są przewidziane dla uczestników programu lojalnościowego Mastercard Bezcenne Chwile

W ramach programu lojalnościowego dla uczestników czeka wiele nagród o wartości odpowiadającej ilości zebranych punktów. Wyboru możesz dokonać wśród 8 kategorii nagród (między innymi podróże, muzyka, kulinaria) a wygrać możemy zarówno nagrody rzeczowe, vouchery na zakupy w wybranych sklepach, a nawet bilet na mecz Ligi Mistrzów, który kosztuje 8000 punktów.

Zobacz stronę programu – https://bezcennechwile.mastercard.pl/.