[nieaktualne] iGotówka – BGŻ BNP Paribas

igotowka

[oferta nieaktualna]

iGotówka do wyspecjalizowana wersja kredytu gotówkowego w BGŻ BNP Paribas. W ramach tego produktu, do 10 tys. PLN możliwe jest wzięcie kredytu w całości online, na stronie produktu (link poniżej). Jest to oferta konkurencyjna cenowo w porównaniu do szybkich pożyczek, i jest niewiele droższa niż klasyczne kredyty gotówkowe.

>>> Weź kredyt iGotówka <<<

Przejdziesz na stronę formularza bankowego.

iGotówka w BGŻ BNP Paribas – kluczowe warunki

Oprocentowanie 4,40% – 7,99%
Prowizja 9,9-13,9% (bez ubezpieczenia) lub 2,5-11,9% (z ubezpieczeniem)
Okres kredytowania 6 miesięcy do 84 miesięcy
Kwota 2.000 – 30.000 PLN
Inne kluczowe warunki
  • dla kredytów powyżej 2 lat, ostatni rok bez odsetek;
  • na dowolny cel;

 

Uwaga! dokładne i wiążące warunki cenowe kredytu zostaną przekazane przez konsultanta bankowego i mogą być zależne od wielu czynników, w tym wysokości i długości kredytu, zdolności kredytowej osoby wnioskującej oraz dodatkowych usług związanych z kredytem.

Oferta iGotówka dotyczy kredytów do 30 tys. PLN. Jeśli potrzebujesz większy lub dłuższy kredyt, skorzystaj z oferty standardowej kredytu gotówkowego w BGŻ BNP. W ramach standardowej oferty limit kredytu wynosi 200 tys., natomiast jego zaciągnięcie wymaga wizyty w oddziale banku.

Do 10 tys. PLN możliwe jest wzięcie kredytu całkowicie online poprzez formularz na stronie produktu. Dla kredytów do 30 tys. PLN możliwe jest wzięcie w całości online, o ile masz dostęp do systemu bankowości elektronicznej banku, czyli systemu [email protected].

Promocja Ostatni rok bez odsetek

Obecnie oferowana promocja “Ostatni rok bez odsetek” polega na obniżeniu oprocentowania za ostatnie 12 miesięcy kredytu do 0%. Z promocji może skorzystać każdy klient, który złoży wniosek kredytowy do 22.10.2017 i będzie spłacał kredyt terminowo. Promocją objęte są kredyty powyżej 24 miesięcy.

RRSO

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 16,86%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 5200 zł , całkowita kwota do zapłaty 6982,65 zł, oprocentowanie stałe 5.90% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1782,65 (w tym: prowizja 618,80 zł, odsetki 707,65 zł, ubezpieczenie 456,20 zł, usługi dodatkowe 0 zł), 46 miesięcznych rat równych w wysokości po 151,80 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 151,65 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 23.10.2017r. na reprezentatywnym przykładzie.
Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji.

Informacje powyżej pochodzą ze strony banku.

Ważne dokumenty

Taryfa opłat i prowizji

Jak wziąć kredyt?

  1. Aby wziąć kredyt gotówkowy w BGŻ BNP kliknij link poniżej. Alternatywnie, możesz to zrobić w systemie bankowości internetowej banku BGZ BNP – [email protected].
  2. Przejdziesz do formularza kontaktowego na stronie banku (możesz to zawsze sprawdzić w pasku przeglądarki obok adresu). Wybierz odpowiednie parametry kredytu i kliknij “Sprawdź ratę”. W formularzu podaj swoje dane, wyraź zgodę marketingową i przejdź dalej.
  3. Bank wyśle Ci maila, w którym będą opisane wszystkie kolejne kroki. W szczególności wyśle Ci umowę kredytową
  4. Jeśli wybierzesz sposób zawarcia umowy elektronicznie, bank zweryfikuje Twoją tożsamość poprzez przelew weryfikacyjny. W innym przypadku (lub jeśli kwota kredytu to więcej niż 10 tys. PLN, konieczna będzie wizyta w oddziale).
  5. Kredyt zostanie uruchomiony na konto, z którego został wykonany przelew weryfikacyjny (lub inne wskazane, jeśli transakcja jest poprzez System [email protected]).

>>> Weź kredyt iGotówka <<<

 

iGotówka w BGŻ BNP Paribas – nasza opinia

W naszej ocenie iGotówka to ciekawa oferta, dla osób poszukujących wygodnego dostępu do kredytu. Bank BGŻ zrobił wiele, żeby była ona łatwo dostępna online i efektywnie konkurowała z szybkimi pożyczkami. Zwróć uwagę, że w wersji bez ubezpieczenia, prowizja może być znacznie wyższa. Bank rekompensuje sobie częściowo brak prowizji za sprzedaż ubezpieczenia wyższą podstawową prowizją. W tej sytuacji może warto rozważyć, czy niewiele większy koszt, za to z ubezpieczeniem jest wart rozważenia. Naszym zdaniem, biorąc pod uwagę niską kwotę, chyba nie, ale każdy musi podjąć decyzję samodzielnie.

Sprawdź też koniecznie ranking kredytów gotówkowych.

Nie przegap najlepszych okazji!

Bądź na bieżąco z rankingami i najlepszymi promocjami. Zapisz się na nasz newsletter. Pakiet poradników i kalkulatorów w bonusie. Nie spamujemy.    

Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych i otrzymywanie newslettera zgodnie z polityką prywatności).