Kredyt gotówkowy – Inbank

kredyt gotówkowy inbank

Kredyt Gotówkowy w Inbanku to bardzo ciekawa oferta kredytu, dostępnego w 100% online. Inbank to bank estoński działający poprzez zarejestrowany w Polsce oddział internetowy, bez obecności w postaci fizycznie istniejących oddziałów. Nie mniej jednak podlega on regulacji i nadzorowi na zasadach zbliżonych do innych banków, w szczególności w obszarach uregulowanych w prawie Unii Europejskiej (a tych jest większość), tylko że prowadzonego w Estonii zobacz np. lokata Inbank).

W Inbanku możliwe jest uzyskanie bardzo dobrych warunków kredytu gotówkowego, z RRSO nawet 9,51% (reprezentatywne RRSO wynosi 14,11%). Wszystko zależy od prowizji jaką zaproponuje Ci bank, która jest ustalana indywidualnie.

Kredyt w Inbanku to chyba największy kredyt jaki można uzyskać nie wychodząc z domu. Limit kwoty kredytu wynosi 50 tys. PLN. W przypadku innych banków, jest to najczęściej poziom 10-20 tys. PLN.

>>> Weź kredyt gotówkowy w Inbank <<<

Przejdziesz na stronę formularza bankowego.

Kredyt gotówkowy w Inbank – kluczowe warunki

Oprocentowanie 8,99%
Prowizja od 0%, ustalana indywidualnie
Okres kredytowania od 4 miesięcy do 6 lat
Kwota 2.000 – 50.000 PLN
Inne kluczowe warunki
  • zawsze w pełni online;
  • na dowolny cel;
  • tylko dla osób powyżej 21 lat, z dochodem netto powyżej 600 PLN, mieszkających w Polsce

Uwaga! dokładne i wiążące warunki cenowe kredytu zostaną przekazane przez bank i mogą być zależne od wielu czynników, w tym wysokości i długości kredytu, zdolności kredytowej osoby wnioskującej oraz dodatkowych usług związanych z kredytem.

Reprezentatywne RRSO

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,11%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 10987,35 zł, oprocentowanie stałe w skali roku 8,99%, całkowity koszt kredytu 2987,35 zł (w tym: prowizja 799,20 zł, odsetki 2188,15 zł), umowa zawarta na okres 60 miesięcy, 59 miesięcznych rat równych w kwocie 183,12 zł, ostatnia rata 183,27 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 13.10.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie. Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 20,59%. Minimalny okres kredytowania: 4 miesiące. Maksymalny okres kredytowania: 6 lat.

Informacje powyżej pochodzą ze strony banku.

Ważne dokumenty

Taryfa opłat i prowizji

Jak wziąć kredyt?

  1. Aby wziąć kredyt gotówkowy w Inbanku kliknij link poniżej.
  2. Przejdziesz do formularza kontaktowego na stronie banku (możesz to zawsze sprawdzić w pasku przeglądarki obok adresu). W formularzu podaj swoje dane osobowe i wyślij. Po wysłaniu dostaniesz wiadomość od banku na podany e-mail. Poprzez link w tej wiadomości uzyskasz dostęp do systemu bankowości elektronicznej Inbanku. – ustalisz hasło i potwierdzisz SMS.
  3. Po zalogowaniu do systemu, złóż wniosek o kredyt i wykonaj przelew weryfikacyjny na 1 PLN.
  4. Otrzymasz ofertę banku, na którą możesz zgodzić się SMS. Będą tam także wskazane warunki, jakie będziesz musiał/a spełnić, żeby kredyt został uruchomiony. W trakcie całej procedury możesz zostać poproszony/a o dokument potwierdzający dochód. Co istotne, zazwyczaj wystarczy wyciąg z rachunku bankowego za ostatnie 3 miesiące.

>>> Weź kredyt gotówkowy w Inbank <<<

 

Pamiętaj! Warto sprawdzić kilka ofert, żeby wybrać tę najtańszą!

Kredyt gotówkowy w Inbank – nasza opinia

W naszej ocenie kredyt gotówkowy w Inbanku to jeden z nielicznych produktów bankowych, który może i powinien skutecznie konkurować z tzw. szybkimi pożyczkami. Inbank oferuje dużą szybkość i przejrzystość, bez zbędnych formalności. Co więcej, w zależności od indywidualnej oferty, może okazać się, że jest to także kredyt najtańszy.

Warto dać szansę Inbankowi, jeśli potrzebujesz kredytu do 50 tys. i nie masz ochoty na zbyt wiele formalności, a przede wszystkim chcesz sprawę załatwić online. Co więcej, o ile w przypadku lokat, można mieć wątpliwości co do równoważności gwarancji estońskiego odpowiednika BFG. O tyle w przypadku kredytu, jako kredytobiorca po otrzymaniu środków, musisz je po prostu spłacać i nie masz ryzyka związanego z instytucją.

Jeśli chcesz zobaczyć inne oferty, sprawdź nasz ranking kredytów gotówkowych.