Kredyt Gotówkowy – BGŻ BNP Paribas

kredyt gotówkowy bgz bnp

Kredyt Gotówkowy w BGŻ BNP Paribas to bardzo ciekawa oferta kredytu, którą zawsze warto sprawdzić. Bank BGŻ BNP stara się zbudować mocną pozycję w tym segmencie pożyczek konsumpcyjnych (więcej o Banku BGŻ BNP). Dlatego kredyt gotówkowy w BGŻ często objęty jest różnymi promocjami. Po wygaśnięciu oferty “Wszystko Gra”, standardowy kredyt jest dalej atrakcyjnie oprocentowany.

>>> Weź kredyt gotówkowy w BGŻ BNP <<<

Przejdziesz na stronę formularza bankowego.

Kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas – kluczowe warunki

Wariant standardowy

Oprocentowanie od 5,49%
Prowizja 6,49% (do 15%)
Okres kredytowania 6 miesięcy do 10 lat
Kwota 2.000 – 200.000 PLN
Inne kluczowe warunki
  • na dowolny cel;

Uwaga! dokładne i wiążące warunki cenowe kredytu zostaną przekazane przez konsultanta bankowego i mogą być zależne od wielu czynników, w tym wysokości i długości kredytu, zdolności kredytowej osoby wnioskującej oraz dodatkowych usług związanych z kredytem.

 Do kosztów kredytu należy także dodać koszt karty kredytowej – co najmniej 72 PLN rocznie, nawet jeśli się z niej nie korzysta. Możesz to zrobić tutaj – kalkulator RRSO (wpływ tej opłaty na RRSO jest zależny od kwoty kredytu).

RRSO

Przykładowa rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla kredytu gotówkowego wynosi 10,08%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 40 900 zł, całkowita kwota do zapłaty 55 243,78 zł, oprocentowanie stałe 6,49% w skali roku, całkowity koszt kredytu 14 343,78 zł (w tym: prowizja 4 049,10 zł, odsetki 10 294,68 zł), 77 miesięcznych rat 76 rat równych po 717,45 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 717,58 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 16.02.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt gotówkowy jest proponowany przez Bank łącznie z kartą kredytową.

Informacje powyżej pochodzą ze strony banku.

Ważne dokumenty

Taryfa opłat i prowizji

Jak wziąć kredyt?

  1. Aby wziąć kredyt gotówkowy w BGŻ BNP kliknij link poniżej.
  2. Przejdziesz do formularza kontaktowego na stronie banku (możesz to zawsze sprawdzić w pasku przeglądarki obok adresu). W formularzu podaj swoje dane, wyraź zgodę marketingową i wyślij.
  3. Wkrótce po wysłaniu danych zadzwoni do Ciebie konsultant z banku. Zapyta Cię o wysokość kredytu jaki potrzebujesz oraz okres spłaty lub wysokość raty na jaką Cię stać. Prawdopodobnie zada Ci też kilka pytań w celu bardzo wstępnej weryfikacji zdolności kredytowej. Na koniec przedstawi Ci też wstępną ofertę. Poproś o przesłanie jej mailem lub zanotuj wszystkie istotne parametry. Będzie to przydatne do porównania z ofertami z innych banków.
  4. Od konsultanta dowiesz się jakie są następne kroki, jeśli zdecydujesz się na kredyt w BGŻ. Zależnie od wielkości kredytu i procedury, może to być np. prośba o zaświadczenie o wynagrodzeniu.

>>> Weź kredyt gotówkowy w BGŻ BNP <<<

 

Pamiętaj! Zapytanie o ofertę nic Cię nie kosztuje, nie wpłynie na Twój scoring, a będziesz miał/a lepsze rozeznanie i wybierzesz najtańszy kredyt.

Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas – nasza opinia

W naszej ocenie kredyt gotówkowy w BGŻ to oferta, którą zawsze warto przetestować. Jeśli planujesz wzięcie kredytu, koniecznie sprawdź ofertę BGŻ. Przy reprezentatywnym przykładzie, BGŻ oferuje tylko 10,08% RRSO co jest bardzo dobrym dla klienta poziomem. Oczywiście w Twoim indywidualnym przypadku może być nieco inny, niemniej jednak powinien być zbliżony.

Procedura udzielenia kredytu jest standardowa.

Sprawdź też nasz ranking kredytów gotówkowych.