Kredyt Gotówkowy – BGŻ BNP Paribas

kredyt gotówkowy bgz bnp

Kredyt Gotówkowy w BGŻ BNP Paribas to bardzo ciekawa oferta kredytu, którą zawsze warto sprawdzić. Bank BGŻ BNP stara się zbudować mocną pozycję w tym segmencie pożyczek konsumpcyjnych (więcej o Banku BGŻ BNP). Dlatego kredyt gotówkowy w BGŻ często objęty jest różnymi promocjami. Po wygaśnięciu oferty „Wszystko Gra”, standardowy kredyt jest dalej atrakcyjnie oprocentowany.

>>> Weź kredyt gotówkowy w BGŻ BNP <<<

Przejdziesz na stronę formularza bankowego.

Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas – kluczowe warunki

Wariant standardowy

Oprocentowanieod 5,49%
Prowizja6,49% (do 15%)
Okres kredytowania6 miesięcy do 10 lat
Kwota2.000 – 200.000 PLN
Inne kluczowe warunki
  • na dowolny cel;

Uwaga! dokładne i wiążące warunki cenowe kredytu zostaną przekazane przez konsultanta bankowego i mogą być zależne od wielu czynników, w tym wysokości i długości kredytu, zdolności kredytowej osoby wnioskującej oraz dodatkowych usług związanych z kredytem.

 Do kosztów kredytu należy także dodać koszt karty kredytowej – co najmniej 72 PLN rocznie, nawet jeśli się z niej nie korzysta. Możesz to zrobić w naszym kalkulatorze RRSO (wpływ tej opłaty na RRSO jest zależny od kwoty kredytu).

RRSO

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla kredytu gotówkowego wynosi 13,22%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 35 500 zł, całkowita kwota do zapłaty 51 607,86 zł, oprocentowanie stałe 6,49% w skali roku, całkowity koszt kredytu 16 107,86 zł (w tym: prowizja 2 943,80 zł, odsetki 9 413,46 zł, ubezpieczenie 3 750,60 zł), 76 miesięcznych rat równych w wysokości 679,05 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29 września 2017 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt gotówkowy jest proponowany przez Bank łącznie z kartą kredytową. Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku ostatecznej przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji.

Informacje powyżej pochodzą ze strony banku.

Ważne dokumenty

Taryfa opłat i prowizji

Jak wziąć kredyt?

  1. Aby wziąć kredyt gotówkowy w BGŻ BNP kliknij link poniżej.
  2. Przejdziesz do formularza kontaktowego na stronie banku (możesz to zawsze sprawdzić w pasku przeglądarki obok adresu). W formularzu podaj swoje dane, wyraź zgodę marketingową i wyślij.
  3. Wkrótce po wysłaniu danych zadzwoni do Ciebie konsultant z banku. Zapyta Cię o wysokość kredytu jaki potrzebujesz oraz okres spłaty lub wysokość raty na jaką Cię stać. Prawdopodobnie zada Ci też kilka pytań w celu bardzo wstępnej weryfikacji zdolności kredytowej. Na koniec przedstawi Ci też wstępną ofertę. Poproś o przesłanie jej mailem lub zanotuj wszystkie istotne parametry. Będzie to przydatne do porównania z ofertami z innych banków.
  4. Od konsultanta dowiesz się jakie są następne kroki, jeśli zdecydujesz się na kredyt w BGŻ. Zależnie od wielkości kredytu i procedury, może to być np. prośba o zaświadczenie o wynagrodzeniu.

>>> Weź kredyt gotówkowy w BGŻ BNP <<<

 

Pamiętaj! Zapytanie o ofertę nic Cię nie kosztuje, nie wpłynie na Twój scoring, a będziesz miał/a lepsze rozeznanie i wybierzesz najtańszy kredyt.

Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas – nasza opinia

W naszej ocenie kredyt gotówkowy w BGŻ to oferta, którą zawsze warto przetestować. Jeśli planujesz wzięcie kredytu, koniecznie sprawdź ofertę BGŻ. Przy reprezentatywnym przykładzie, BGŻ oferuje tylko 13,22% RRSO co jest bardzo dobrym dla klienta poziomem. Oczywiście w Twoim indywidualnym przypadku może być nieco inny, niemniej jednak powinien być zbliżony.

Procedura udzielenia kredytu jest standardowa, jeśli potrzebujesz gotówki jak najszybciej, najlepiej online – sprawdź kredyt iGotówka. Oferuje go również BGŻ BNP, natomiast jest to oferta na mniejsze kwoty, z wyższym oprocentowaniem, za to szybko. I tak jest znacznie tańsza niż tzw. szybki pożyczki.