Kredyt Gotówkowy – BGŻ BNP Paribas

kredyt gotówkowy bgz bnp

Kredyt Gotówkowy w BGŻ BNP Paribas to bardzo ciekawa oferta kredytu, którą zawsze warto sprawdzić. Bank BGŻ BNP stara się zbudować mocną pozycję w tym segmencie pożyczek konsumpcyjnych (więcej o Banku BGŻ BNP). Dlatego kredyt gotówkowy w BGŻ często objęty jest różnymi promocjami. Obecnie oferowany na specjalnych warunkach jest kredyt „Wszystko Gra”.

Podstawowa oferta kredytu zarówno standardowego, jak i „Wszystko Gra” jest wzmocniona poprzez praktycznie już stałą promocję „Ostatni rok bez odsetek”. Obecnie obowiązuje ona do 22.10.2017.

>>> Weź kredyt gotówkowy w BGŻ BNP <<<

Przejdziesz na stronę formularza bankowego.

Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas – kluczowe warunki

Wariant Wszystko Gra

Oprocentowanie4,40% stałe
Prowizja11,90% (do 15%)
Okres kredytowania6 miesięcy do 5 lat
Kwota2.000 – 20.000 PLN
Inne kluczowe warunki
 • dla kredytów powyżej 2 lat, ostatni rok bez odsetek;
 • na dowolny cel;
 • ważność oferty Wszystko Gra i promocji Ostatni rok bez odsetek do 22 października 2017 r.;
 • konieczność skorzystania także z karty kredytowej (najtańsza kosztuje 72 PLN rocznie);

Wariant standardowy

Oprocentowanieod 5,49%
Prowizja8,29% (do 15%)
Okres kredytowania6 miesięcy do 10 lat
Kwota2.000 – 200.000 PLN
Inne kluczowe warunki
 • dla kredytów powyżej 2 lat, ostatni rok bez odsetek;
 • na dowolny cel;
 • ważność promocji Ostatni rok bez odsetek do 22 października 2017 r.;

Uwaga! dokładne i wiążące warunki cenowe kredytu zostaną przekazane przez konsultanta bankowego i mogą być zależne od wielu czynników, w tym wysokości i długości kredytu, zdolności kredytowej osoby wnioskującej oraz dodatkowych usług związanych z kredytem.

Oferta Wszystko Gra dotyczy kredytów do 20 tys. PLN i nie dłuższych niż 5 lat. Jeśli potrzebujesz większy lub dłuższy kredyt, skorzystaj z oferty standardowej. Jest ona nieco droższa (reprezentatywne RRSO wynosi 13,22%), ale w dalszym ciągu konkurencyjna. Do kosztów kredytu należy także dodać koszt karty kredytowej – co najmniej 72 PLN rocznie, nawet jeśli się z niej nie korzysta. Możesz to zrobić w naszym kalkulatorze RRSO (wpływ tej opłaty na RRSO jest zależny od kwoty kredytu).

Promocja Ostatni rok bez odsetek

Obecnie oferowana promocja „Ostatni rok bez odsetek” polega na obniżeniu oprocentowania za ostatnie 12 miesięcy kredytu do 0%. Z promocji może skorzystać każdy klient, który złoży wniosek kredytowy do 22.10.2017 i będzie spłacał kredyt terminowo. Promocją objęte są kredyty powyżej 24 miesięcy. Promocja oczywiście nie przypadkiem obejmuje tylko ostatni rok. Z natury rzeczy to wtedy odsetki są stosunkowo najniższe (bo kwota zadłużenia jest już zredukowana. Z drugiej strony, trudno, żeby bank pożyczał za darmo. Taka promocja jest lepsza niż żadna i znajduje to odzwierciedlenie w dość niskim RRSO.

RRSO

Oferta Wszystko Gra

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla kredytu gotówkowego „Wszystko Gra” wynosi 10,25 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 13 835 zł, całkowita kwota do zapłaty 17 027,11 zł, oprocentowanie stałe 4,40% w skali roku, całkowity koszt kredytu 3 192,11 zł (w tym: prowizja 1 646,37 zł, odsetki 1 545,74 zł), 51 miesięcznych równych rat w wysokości 333,86 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 21 sierpnia 2017 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt gotówkowy „Wszystko Gra” jest dostępny dla okresu kredytowania od 6 do 60 miesięcy, na kwotę od 2 000 zł do 20 000 zł. Kredyt gotówkowy jest oferowany przez Bank łącznie z kartą kredytową. Wnioski o kredyt można składać do 22 października 2017 r.

Oferta standardowa

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla kredytu gotówkowego wynosi 13,22%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 35 500 zł, całkowita kwota do zapłaty 51 607,86 zł, oprocentowanie stałe 6,49% w skali roku, całkowity koszt kredytu 16 107,86 zł (w tym: prowizja 2 943,80 zł, odsetki 9 413,46 zł, ubezpieczenie 3 750,60 zł), 76 miesięcznych rat równych w wysokości 679,05 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29 września 2017 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt gotówkowy jest proponowany przez Bank łącznie z kartą kredytową. Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku ostatecznej przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji.

Informacje powyżej pochodzą ze strony banku.

Ważne dokumenty

Regulamin promocji „Ostatni rok bez odsetek”

Taryfa opłat i prowizji

Jak wziąć kredyt?

 1. Aby wziąć kredyt gotówkowy w BGŻ BNP kliknij link poniżej.
 2. Przejdziesz do formularza kontaktowego na stronie banku (możesz to zawsze sprawdzić w pasku przeglądarki obok adresu). W formularzu podaj swoje dane, wyraź zgodę marketingową i wyślij.
 3. Wkrótce po wysłaniu danych zadzwoni do Ciebie konsultant z banku. Zapyta Cię o wysokość kredytu jaki potrzebujesz oraz okres spłaty lub wysokość raty na jaką Cię stać. Prawdopodobnie zada Ci też kilka pytań w celu bardzo wstępnej weryfikacji zdolności kredytowej. Na koniec przedstawi Ci też wstępną ofertę. Poproś o przesłanie jej mailem lub zanotuj wszystkie istotne parametry. Będzie to przydatne do porównania z ofertami z innych banków.
 4. Od konsultanta dowiesz się jakie są następne kroki, jeśli zdecydujesz się na kredyt w BGŻ. Zależnie od wielkości kredytu i procedury, może to być np. prośba o zaświadczenie o wynagrodzeniu.

>>> Weź kredyt gotówkowy w BGŻ BNP <<<

 

Pamiętaj! Zapytanie o ofertę nic Cię nie kosztuje, nie wpłynie na Twój scoring, a będziesz miał/a lepsze rozeznanie i wybierzesz najtańszy kredyt.

Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas – nasza opinia

W naszej ocenie kredyt gotówkowy w BGŻ to oferta, którą zawsze warto przetestować. Jeśli planujesz wzięcie kredytu, koniecznie sprawdź ofertę BGŻ. Przy reprezentatywnym przykładzie, BGŻ oferuje tylko 10,25% RRSO co jest bardzo dobrym dla klienta poziomem. Oczywiście w Twoim indywidualnym przypadku może być nieco inny, niemniej jednak powinien być zbliżony.

Procedura udzielenia kredytu jest standardowa, jeśli potrzebujesz gotówki jak najszybciej, najlepiej online – sprawdź kredyt iGotówka. Oferuje go również BGŻ BNP, natomiast jest to oferta na mniejsze kwoty, z wyższym oprocentowaniem, za to szybko. I tak jest znacznie tańsza niż tzw. szybki pożyczki.