Nest Lokata Witaj – Nest Bank

Nest Lokata Witaj Nest Bank

Nest Lokata Witaj w Nest Banku to promocyjna oferta lokaty dla osób zakładających konto w Nest Banku (Nest Konto – analiza). Klient zakładający nowe konto osobiste, przez 30 dni ma możliwość założenia 1 lokaty promocyjnej – Nest Lokaty Witaj.

Lokata Witaj występuje w dwóch wariantach – na 3 i na 6 miesięcy. W obu przypadkach oferowane jest takie samo, dość wysokie oprocentowanie na poziomie 2,5%. Szczególnie w przypadku lokaty na 6 miesięcy, pozwala to uzyskać przyzwoity zysk. Uwaga jednak na dodatkowy warunek! Aby założyć lokatę na 6 miesięcy trzeba zapewnić w ciągu 60 dni od założenia konta wpływu wynagrodzenia w wysokości co najmniej 2.500 PLN. Zgodnie z regulaminem, definicja wynagrodzenia obejmuje także emerytury, stypendia i świadczenia z 500 Plus. Dla rachunków firmowych obowiązuje wymóg wpływu 6.000 tys. PLN w jednym miesiącu oraz wykonanie rozliczenia z ZUS lub US. Jeśli nie spełni się tych warunków, oprocentowanie wyniesie 0,5%.

W razie zerwania Nest Lokaty przed zakończeniem utracone zostaną wszystkie naliczone odsetki.

Nest Lokata i środki na Nest Koncie są objęte systemem gwarantowania depozytów przez BFG do wysokości równowartości 100 tys. EUR. Do sumy depozytów danego klienta zaliczają się także środki na wszystkich kontach danego klienta w Nest Banku (więcej o Nest Banku).

>> Załóż Nest Lokatę Witaj <<<

Nest Lokata Witaj – kluczowe warunki

Oprocentowanie 2,5%
Czas trwania 3 lub 6 miesięcy
Kwota 1.000 – 10.000 PLN
Inne kluczowe warunki
  • w wariancie na 3M bez dodatkowych warunków (poza kontem)
  • dostępna tylko po założeniu konta (dostępna przez 30 dni od założenia konta – np. Nest Konta)
  • w wariancie na 6M konieczne przelewanie wynagrodzenia na konto w Nest Banku

Nest Lokata Witaj to lokata, która systematycznie wygrywa kolejne odsłony naszego rankingu lokat. Jej oprocentowanie na 2,5% jest prawie najwyższym dostępnym obecnie na rynku poziomem. Szczególnie warto rozważyć wariant na 6M. Pomimo dodatkowego warunku do spełnienia, pozwala ona na dłuższe korzystanie z dobrego oprocentowania.

Jak założyć lokatę?

Nest Bank posiada sieć oddziałów oraz działa online. Lokatę Witaj można założyć w pełni online w ciągu 30 dni od założenia konta w Nest Banku. W tym celu możesz skorzystać z poniższego linku do strony banku:

>> Załóż Nest Lokatę Witaj <<<

Po założeniu konta w Nest Banku (oczywiście z aktywnym dostępem do bankowości internetowej), należy wybrać opcję “Załóż lokatę”, dostępną w sekcji :Wykonaj Operację” oraz zatwierdzić odpowiednie parametry i założenie lokaty.

Nest Lokata Witaj – nasza opinia

Lokata Witaj w Nest Banku to bardzo przyjemny dodatek do konta osobistego w tym banku. Podstawowe konto indywidualne – Nest konto, to ciekawa oferta bezwarunkowo darmowego konta osobistego. Jest ona warta rozważenia sama w sobie, a dobra lokata może tylko pomóc w decyzji o jego założeniu.

Jeśli chcesz zobaczyć inne lokaty, sprawdź nasz ranking lokat.