ranking kredytów gotówkowych

Kredyty gotówkowe

Artykuły o kredytach gotówkowych

Kredyty gotówkowe

Jakie kredyty gotówkowe biorą Polacy

Z najnowszego raportu BIK wynika, że Polacy coraz chętniej sięgają po kredyty wysokogotówkowe. To tam banki odnotowują największe zyski, zarówno jeśli chodzi i ilość zaciąganych pożyczek, jak i ich wartość. Coraz większą popularnością cieszą się również kredyty mieszkaniowe, których – wedle wcześniej wymienionego raportu – obywatele kraju nad Wisłą przestają się bać. Jedyne tendencje spadkowe […]

Zobacz więcej

Kredyty gotówkowe

Jak zwiększyć zdolność kredytową?

Jeśli planujesz wzięcie kredytu, prędzej czy później (ale raczej prędzej) spotkasz się z hasłem “zdolność kredytowa”. Co to jest, dlaczego jest ona ważna i co na nią wpływa, opisaliśmy w skrócie poniżej. Najczęściej jednak zależy nam jednak, żeby była ona jak największa – o tym przede wszystkim przeczytasz poniżej.

Zobacz więcej

Kredyty gotówkowe

Jak sprawdzić BIK? Przewodnik krok po kroku

Przygotowujesz się do wzięcia kredytu, albo już się o niego starasz, a bank Ci odmówił? Spłacasz albo już skończyłeś/aś spłacać kredyt i chcesz mieć pewność, że Twoja historia kredytowa jest czysta? Chcesz po prostu sprawdzić swój scoring? Warto pobrać raport BIK, oczywiście bezpośrednio ze strony Biura Informacji Kredytowej, szczególnie, że jest to w zasadzie darmowe. […]

Zobacz więcej

Kredyty gotówkowe

Kalkulator RRSO i całkowitego kosztu kredytu

Planujesz wziąć kredyt i chcesz wybrać najtańszy? Zastanawiasz się co to jest RRSO albo całkowity koszt kredytu? Chcesz samodzielnie obliczyć RRSO i całkowity koszt kredytu dla wybranej oferty? Interesuje Cię kalkulator RRSO, który Ci w tym pomoże?

Zobacz więcej

Kredyty gotówkowe

Kredyt gotówkowy czy szybka pożyczka?

Jeśli potrzebujesz zastrzyku dodatkowej gotówki, na pewno spotkasz wiele ofert kredytów gotówkowych i tzw. szybkich pożyczek. Aby dowiedzieć się czym się różnią i którą opcję wybrać, koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Zobacz więcej